Šilumos siurbliai oras-vanduo

„HOKKAIDO“ oras – vanduo šilumos siurblys
Su šilumos siurbliu galima panaudoti ore esančią energiją šildymui ir karšto vandens ruošimui termofikatu. Kuo geresnė namo šiluminė izoliacija, tuo didesnis efektyvumas.
„Hokkaido“ daug dėmesio skiria tinkamam įrangos veikimui mūsų oro sąlygomis (skandinaviškas klimatas), ypač šilumos siurblių veikimui žiemą.

Pagrindiniai pokyčiai nuo standartinių orinių šilumos siurblių: integruotas papildomas kompresoriaus pašildymas, profiliuotas išorinio bloko korpusas, padidintas atstumas tarp kondensoriaus plokštelių ir papildomas karštų freono dujų padavimas į kondensoriaus apačią, kas padeda išvengti apledėjimo ir dažnų atitirpinimo ciklų (defrost), mažinančių įrenginio šiluminę galią žiemos metu.

„Hokkaido“ (Italija) yra efektyvus DC inverter šilumos siurblys oras - vanduo skirtas centriniam šildymui ir karšto vandens ruošimui. Šilumos siurblys naudoja 2/3 galios oro šilumos ir 1/3 elektros energijos galios. Dėka DC inverter technologijos ir šaldymo agento R410A šilumos siurblys yra labai efektyvus ir gali sutaupyti 60-70% šildymo išlaidų, palyginti su elektriniu šildymu. Siekiant išvengti kompresoriaus išsijungimo ciklų, DC INVERTER technologija leidžia nuolatinį veikimą, keisdamas kompresoriaus galingumą priklausomai nuo šilumos poreikio.

„Hokkaido“ šilumos siurblys oras-vanduo susideda iš išorinio ir vidinio bloko (hidraulinio modulio), kuris yra montuojamas patalpų viduje. Hidromodulyje jau yra sumontuota Wilo cirkuliacinis siurblys, aukštos kokybės plokštelinis šilumokaitis, išsiplėtimo indas, apsauginiai vožtuvai, automatiniai nuorintojai, elektrinis tenas ir valdymo automatika. Išorinis blokas paima šilumą iš aplinkos oro, kuris yra perduodama per šaldymo vamzdyną prijungtą prie hidraulinio modulio. Vidinis blokas, arba hidraulinis modulis perduoda šilumą į vandenį esantį centrinio šildymo sistemoje ir karšto vandens ruošimo boileriui. Šilumos siurblys „Hokkaido“ DC inverter gali būti naudojamas su visais standartiniais žemos temperatūros radiatoriais, grindų šildymo sistemomis, ventiliatoriniais konvektoriais (Fan coil) ir su karšto vandens boileriu, arba saulės kolektorių sistemomis.

„Hokkaido“ šilumos siurbliai taip pat gali būti naudojami patalpų aušinimui. Praktiškiausi yra Fan coilai (aušintuvas/šildytuvas su ventiliatoriumi), kurie gali būti naudojami tiek šildymui, tiek ir vėsinimui (tas pats vienas įrenginys). Sistemos vamzdynai jungiami prie hidraulinio modulio. Jis gali būti montuojamas spintelėje ant sienos, todėl nereikia turėti atskiros patalpos katilinei, nereikalingi jokie kaminai ir privaloma ventiliacija. Sistema gali veikti žemoje temperatūroje, mažesnėje nei -20°C. Sistemos širdis kompresorius yra gaminamas Japonijoje! Energiją taupantis kompresorius (dvigubo rotoriaus) iš "Mitsubishi Electric".

Hokkaido oro kondicionieriai


Naudojamas dviejų slėgio pakėlimo etapų (dvigubo suspaudimo) kompresorius su skysto šaldymo agento įpurškimu (injekcija). Tai užtikrina efektyvų veikimą esant temperatūrai žemesnei kaip -20 °C. Naudojamas ypatingos konstrukcijos kondensorius esantis lauko bloke, siekiant efektyvaus veikimo atitirpinimo rėžime (defrost).  

Atstovo adresas

UAB ASE 
Lvovo g. 81 - 62 
Vilnius

Kontaktai

El. p.: trade@ase.lt                     
Tel.: +370 685 70 470

Informacija

Katalogas 
Garantija