XRV / VRF sistemos

„HOKKAIDO“ XRV / VRF sistemos

Italijoje ir Europoje „Hokkaido“ pristatė „PROJECT VRF R410A“ liniją – kandidatą į pagrindinį vaidmenį VRF sistemų rinkoje šildymo / aušinimo sistemose nuolatinio tobulėjimo technologiniuose tyrimuose ir ilgametės patirties dėka.

Efektyvumas, patikimumas ir pritaikomas lankstumas – tai kokybės sprendimai, kuriuos siūlo XRV sistemos, atsižvelgiant į įvairius montuotojų, dizainerių ir galutinių klientų reikalavimus.


Hokkaido oro kondicionieriai


Šiuolaikinės japonų technologijos

XRV sistemos yra grindžiamos pažangiausia japonų inverterių technologija ir komponentais. Sistemos pagrindas - HITACHI kompresoriai įsitvirtino kaip labai patikima ir labai efektyvi įranga.


XRV sistemose yra moderniausi IMP integruoti galios moduliai, kuriuos gamina MITSUBISHI ELECTRIC. IMP M. E. užtikrina nepriklausomą klimato kontrolę įvairiuose kambariuose, užtikrinant aukštą temperatūros palaikymo tikslumą, aukštą energijos efektyvumą, galimybę sujungti daugybę patalpų į vieną sistemą, didelį leistiną freono linijos ilgį

Automatinės alyvos kėlimo kilpos 

Visi XRV lauko blokai turi AOL (automatinę alyvos pakėlimo kilpų) funkciją.

Dėl šios funkcijos montavimo metu nereikia papildomai kurti alyvos kėlimo kilpų. Veikimo metu sistema automatiškai grąžina alyvą kas 4 valandas. Tai labai supaprastina montavimą ir padidina sistemos patikimumą, apsaugo kompresorių.

Inverterio technologija

XRV sistemos yra pagrįstos aukšto efektyvumo inverterio valdomais slinkties kompresoriais, kad būtų užtikrintas didelis našumas ir mažos energijos sąnaudos. Sistemos našumą galima reguliuoti nuo 5 iki 100% vardinio našumo. Šaldymo kontūras, kurio pagrindą sudaro du kompresoriai, padidina sistemos efektyvumą ir sumažina galią 5%.

Žiemos komplektas

XRV sistemos yra visiškai pritaikytos darbui Rytų Europos (Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir pan.) klimato sąlygomis. Visuose lauko įrenginiuose yra karterio šildymo, slėgio reguliavimo ir reguliavimo įtaisai, kurie veikia žemoje temperatūroje, o tai ypač svarbu vartotojui, planuojančiam įrangą naudoti ne sezono metu.

XRV sistemos gali veikti šaldymo režime iki –7 ° С ir šildant iki –15 ° С  integruoto žiemos komplekto dėka. Toks išplėstas darbinės temperatūros diapazonas leidžia pilnai naudoti įrangą visus metus.

Itin lanksčios sistemos principas

XRV sistemos yra sukurtos ypač lanksčios XRV sistemos principu - tai yra techninių sprendimų derinys, kurio naudojimas leido sukurti kintamos galios įrangą.

Kuriamos ypač galingos sistemos

Į HOKKAIDO XRV įrangos komplektą įeina 5 pagrindiniai blokai. Modeliai HCSU2524 / 2804/3354/4004/4504 XRVPLUS gali būti derinami bet kokiu iki 4 vienetų vienoje sistemoje deriniu. Taigi kombinuotas sistemas galima sujungti iš skirtingų talpos blokų, o tai leidžia tiksliausiai parinkti galią konkrečiomis sąlygomis.

Platus darbinis diapazonas:

• aušinimo režimu iki –15 ° С;
• šildymo režimu iki –20 ° С 

Dviejų kompresorių sistema:

• žemos triukšmo charakteristikos;
• didelis energijos efektyvumas jau pasiekus 5% vardinės galios. 

Freono linijos ilgis:

• ilgiausia atkarpa nuo lauko bloko - 175 m
• ilgiausia sekcija iš lauko bloko (lygiavertis ilgis) - maksimalus bendras vamzdyno ilgis 500 m (> 30 AG) arba 350 m (≤ 30 AG) 

Blokų aukščio skirtumas :

• vidaus – lauko (aukščiau lauko) - 70 m
• vidaus – lauko (žemiau lauko) - 40 m 

Pastabos:

1. Nominali aušinimo galia yra pagrįsta šiomis sąlygomis:
• lauko oro temperatūra +35 ° C sauso termometro pagrindu; 
• Lygiavertis freono linijos ilgis 8 m, aukščio skirtumas 0 m. 

2. Nominali šildymo galia yra pagrįsta šiomis sąlygomis:
• lauko oro temperatūra +7 ° C pagal sauso termometro sąvoką, +6 ° C – pagal drėgno termometrą; 
• Lygiavertis freono linijos ilgis 8 m, aukščio skirtumas 0 m. 

* matavimai buvo atlikti laisvoje erdvėje 1 m atstumu nuo priekinės plokštės 1,3 m aukštyje nuo pagrindo.

Atstovo adresas

UAB ASE 
Lvovo g. 81 - 62 
Vilnius

Kontaktai

El. p.: trade@ase.lt                     
Tel.: +370 685 70 470

Informacija

Katalogas 
Garantija