Gyvenamosioms patalpoms

HOKKAIDO oro kondicionieriai gyvenamosioms patalpoms

Poreikis pirkti oro kondicionierių dažniausiai kyla tuomet, kai jaučiame tam tikrą klimato diskomfortą. Turime vėsinti orą kambaryje arba jį šildyti, taip pat jį išvalyti ir jonizuoti. Renkantis sudėtingą įrangą, kyla ir tam tikri reikalavimai, svarbu, kad oro kondicionierius būtų saugus, ekonomiškas, tylus, patikimas ir, be abejo, atitiktų kambario interjerą.  

Hokkaido oro kondicionieriai

Ilgametė patirtis reikalauja technologinių pokyčių, Be to, pasaulio prekių ženklų garbės klausimas yra tapti technologinių naujienų pradininkais. Ne tik patenkinti kasdienius poreikius, bet ir pasiūlyti kažką iš esmės nauja.

Dabartinėmis ekonominėmis sąlygomis išlaidų taupymo klausimas tampa vis aktualesnis. Dabar svarbu ne tik mokėti mažiau, bet ir teisingai paskirstyti išlaidas taip, kad galų gale gauti modernų produktą, kuris atitinka patyrusių vartotojų poreikius įskaitant priimtiną kainą.

Hokkaido kondicionieriai – tai:
• italų specialistų sukurtas šiuolaikinis dizainas ir konstrukcija;
• pukios darbinės charakteristikos ir aukščiausia energetinio efektyvumo sistema, panaudojant geriausią praktiką ir šiuolaikią japonų inžinierių praktiką;
• aukščiausios klasės surinkimas vedančiose Kinijos gamyklose, gamybą kokybę kontroliuojant Europos verslo vadybos principais. 

Hokkaido monosplit sistemos.
Skirtos naudoti gyvenamosiose ir nedidelėse komercinėse patalpose. Šiuolaikinis dizainas puikiai tiks bet kurioms patalpoms - tiek tradicinėse, tiek ir super modernioms.

Visų inverterinių kondicionavimo sistemų COP didesnis, nei 3.8 ir siekia 5.4. 

Iš vidaus blokų galima rinktis tiek įprastus baltos spalvos blokus, tiek ir modernaus dizaino tamsiai pilkos sidabro spalvos.
Inverterio tipo modeliuose šviesos indikacija rodoma tik tuomet, kai keičiasi nustatymo parametrai. Tai daroma dėl to, kad nesukelti papildomų nepatogumų vartotojams kuomet įranga dirba nakties metu. Beje, galima nustatyti ir taip, kad vidiniame bloke nustatymai šviestų ir nuolatos. 
Šiuolaikiniuose modeliuose yra ir papildomas TURBO režimas, kuris laikinai optimizuoja įrenginį siekiant kuo greičiau pasiekti vartotojo nustatytą temperatūrą. 

Hokkaido multisplit sistemos. 
Multisplit sistemos skirtos naudoti tiek gyvenamosiose, tiek ir nedidelėse komercinėse patalpose. Šiuolaikinis dizainas puikiai tiks bet kurioms patalpoms - tiek tradicinėse, tiek ir super modernioms.

Renkantis vėsinti namo ar didesnio buto kambarius galima rinktis vieną išorės bloką ir iki 5 vidinių blokų, tokiu būdu neapkraunant išorės išoriniais blokais. Šioje vietoje taip pat sutaupoma ir montavimo darbams.

Pagrindiniai multisplit sistemos privalumai:
• tylus darbas ir efektyvus oro filtravimas;  
• 2 spalvos variantia - baltos ir tamsiai pilkos sidrabro;  
• galimybė prijungti 5 vidaus blokus prie vieno išorinio bloko;  
• platus vidinių blokų asortimentas;  
• energijos klasė – nuo A iki A++.

Atstovo adresas

UAB ASE.LT 
Lvovo g. 81 - 62 
Vilnius

Kontaktai

El. p.: trade@ase.lt                     
Tel.: +370 685 70 470

Informacija

Katalogas 
Garantija